Wijs een ander op de pagina   Contactgegevens SORAG-Akademie   Contactgegevens SORAG-Akademie   SORAG-Akademie op Twitter   SORAG-Akademie op Facebook

Je docent: Netty Nieuwlaat
Inleiding Omschrijving Details Proefles Inschrijven

Studieduur:
3,5 maanden = 2 lessen per maand
7 maanden = 1 les per maand

Lesgeld:
1 x € 286,00
3,5 x € 90,00
7 x € 45,00

Nu met 35% Korting
t/m 30-06-2012

1 x 185,90
3,5 x 58,50
7 x 29,25

De Chinese geneeswijzen die al eeuwen geleden ontwikkeld zijn, worden niet alleen in China toegepast, maar ook in de westerse wereld. In de loop van vele jaren is de kennis van deze geneeswijzen aangevuld met een enorme hoeveelheid praktijkervaring en daarnaast worden op basis van de Chinese geneeswijzen steeds weer nieuwe behandelmethoden en technieken ontwikkeld. De Chinese geneeswijzen vormen daardoor een nuttige aanvulling op onze moderne westerse geneeswijzen.

Aan de Chinese kruidenleer wordt eveneens veel aandacht besteed. Uitgebreid komen de mogelijkheden van Qi gong aan de orde, een geneesmethode die op dit moment in het Westen sterk in de belangstelling staat. De cursus Werken met Chinese Geneeswijzen is een opleiding die je in staat stelt om in de eigen praktijk een van de meest ontwikkelde therapievormen met succes toe te passen.


Deze cursus vormt een onderdeel van de

Opleiding tot SORAG-Natuurgeneeskunde specialist
Studieduur:
3,5 maanden = 2 lessen per maand
7 maanden = 1 les per maand

Lesgeld:
1 x € 286,00
3,5 x € 90,00
7 x € 45,00

Nu met 35% Korting
t/m 30-06-2012

1 x 185,90
3,5 x 58,50
7 x 29,25
In de cursus Werken met Chinese Geneeswijzen wordt ingegaan op de oorsprong en de moderne toepassing van deze therapievormen. Je maakt kennis met de oorsprong van de traditionele Chinese geneeswijzen (TCM) en de therapievormen die hieruit zijn voortgekomen. Er wordt gekeken naar de balans en eventuele disbalans van de mens -yin en yang- en het belang van de elementen. Ook aan pols- en tongdiagnose wordt aandacht besteed, evenals aan acupressuur en massagetechnieken op basis van Tuina.
 

DEZE ONDERWERPEN KOMEN AAN BOD

Het ontstaan van de traditionele Chinese geneeswijzen (TCM), Chinese kruidenleer en de Chinese leer der pathologie. Ook wordt ruime aandacht besteed aan de balans tussen yin en yang, pols- en tongdiagnose, acupressuur, komen er twintig Tuina massagetechnieken aan de orde en leer je meerdere Tuina behandelmethoden. Daarnaast wordt uitgebreid aandacht besteed aan Qi gong en de uitspraak van Chinese klanken.
Studieduur:
3,5 maanden = 2 lessen per maand
7 maanden = 1 les per maand

Lesgeld:
1 x € 286,00
3,5 x € 90,00
7 x € 45,00

Nu met 35% Korting
t/m 30-06-2012

1 x 185,90
3,5 x 58,50
7 x 29,25
STUDIEDUUR
3,5 maanden = 2 lessen per maand
7 maanden = 1 les per maand
OMVANG
622 pagina's op A5-formaat
HUISWERK
inzenden per post of via internet
STUDIEVERKLARING
wordt kosteloos verstrekt na inzending van het huiswerk
EXAMEN
kan desgewenst worden afgelegd
ERKENNING
erkend door BATC en SGZ
LESGELD
1 x € 286,00 bij betaling ineens (buiten Europa gelden toeslagen)
3,5 x € 90,00 bij 2 lessen per maand
7 x € 45,00 bij 1 les per maand

NU MET 35% KORTING TOT EN MET 30-06-2012
1 x 185,90 bij betaling ineens (buiten Europa gelden toeslagen)
3,5 x 58,50 bij 2 lessen per maand
7 x 29,25 bij 1 les per maand

PROEFLES BEKIJKEN

Van de meeste cursussen kun je een proefles bekijken, zodat je vooraf beter een keuze kunt maken.
Je kunt kiezen tussen een gratis proefles die je via internet op je computer kunt downloaden of de toezending van een gedrukte les waarvoor we je wel kosten in rekening moeten brengen.

Om een proefles te kunnen lezen dient je computer het programma Acrobat Reader te bevatten. Is dat niet het geval, dan kun je dit programma binnen enkele minuten gratis downloaden.

Download Acrobat Reader


Proefles Downloaden:
Werken met Chinese Geneeswijzen.pdf

Gedrukte proefles aanvragen